Eskişehir Anadolu Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesinin bir bölümünü kazanıp, kayıt yaptırdıktan sonra, konaklama için kendinize bir yurt ayarlamanız gerekiyor. Bu noktada karşınıza yüzlerce apart ve yurt seçeneği çıkacaktır. %80’i öğrenci olan bu şehirde, hemen hemen her noktada apart tabelaları görebilirsiniz. Ancak apart seçimi yapmadan önce, Anadolu Üniversitesine yakın kız öğrenci yurdu mu yoksa şehir merkezine yakın bir yurt mu seçeceksiniz, bu soruyu cevaplandırmalısınız. 

Eskişehir Anadolu Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Anadolu Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Bir öğrencinin Eskişehir’de zamanının büyük bir bölümü şehir merkezinde ya da yurt içerisinde geçmektedir. Bu doğrultuda Anadolu Üniversitesine yakın olmasından ziyade, aynı zamanda şehir merkezine de yakın olmalıdır. Tabi yakınlık haricinde, yurdun sunmuş olduğu imkanlarda karar vermeniz de önemli rol oynayacaktır.

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesine yakın olan yurtlar diye araştırma yaptığınızda karşınıza bir çok seçenek çıkacak. Ilgaz Park kız öğrenci apart işletmeciliği yapan bir kurum olarak, sizlere hem şehir merkezi, hem ulaşım noktaları hem de üniversiteye yakın bir noktada apart tutmanızı öneriyoruz.

RELATED BLOGS

Yeni Başlayanlar İçin Eskişehir
Öğrencilerin Eskişehir Hakkında Mutlaka Bilmesi Gerekenler

Eskişehir’de üniversiteyi kazandıysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizler için bir rehber hazırladık. Evet kendinizi oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Zira Eskişehir, WRI ROSS.

özel yurt ve devlet yurdu farkı
KYK Devlet Yurdu ve Özel Öğrenci Yurdu Arasındaki.

Devlet yurdu ve özel yurtlar arasında başta fiyat ve konfor olarak büyük farklılık mevcut. Yurt seçiminde, devlet yurtları fiyat olarak büyük bir.

LEAVE A REPLY

Otel konaklamalarınız için Ilgaz Hotels'i tercih edebilirsiniz.