Eskişehir Kız Öğrenci Apart Fiyatları 2022

Öğrenciler şehri olan Eskişehir’de Temmuz ayı ile Eylül ortasına doğru öğrenci apartlarında hareketlilik başlar. Bu hareketliğin en büyük nedeni yeni kayıtların başlaması ya da mevcut bulunduğu apartı değiştirip, farklı daha iyi şartlar sunan bir aparta geçmek isteyen öğrencilerdir. Tabi bu durumda, öğrenci apart fiyatları sunulan imkanlar ve şehir merkezine ya da üniversiteye yakınlığa göre değişiklik göstermektedir. Eskişehir’de kız öğrenci apart fiyatları ile erken öğrenci apart fiyatları arasında talebe göre değişen bir fiyat farklılığı mevcuttur.

Hem ailelerin isteği doğrultusunda, hem de öğrenci seçimi doğrultusunda, kız öğrenciler tarafından apart ve yurtlara olan talep daha fazladır. Bu da erkek öğrencilere göre Eskişehir kız öğrenci apart fiyatları arasında 100-200 TL gibi bir farklılığın oluşmasına neden olmaktadır. Ilgaz park; Eskişehir kız apart ve öğrenci yurdu olarak bu fiyat farklılıklarının en az yaşandığı apart otel olduğumuzu belirtmeyiz. Bunun en büyük nedeni var olan 110 kişilik kapasitemizden kaynaklanmaktadır.

Kapasite rakamlarının düşmesi, yurtların şehir merkezine yakınlaşması, imkanların artması ya da ekstra faaliyetleri öğrenci apart fiyatları arasında artış ya da azalış yaşanmasını sağlayacaktır. Bu durumda şehir merkezine ya da üniversiteye biraz uzak olup, geniş imkanlar sunan ve üst düzey kaliteye sahip bir apart otelde, daha uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Kız Öğrenci Apart Fiyatları

KYK yurdu yani devlet yurdu ile özel yurtlar arasında fiyat açısından büyük farklılıklar mevcuttur. Bu farklılıkların en büyük nedeni sunulan konfor ve imkanlardan kaynaklanır. Apart oteller Eskişehir’de öğrenci yurdu olma görevini üstlenmektedir. Sizlere sunulan Tek kişilik, 2 kişilik ya da 3-4 kişilik apart daireler, fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Üniversiteye ya da şehir merkezine yakınlık, 2. önemli olan etkenlerden birisidir. 

Ilgaz Park kız apart ve öğrenci yurdu olarak sunmuş olduğumuz apart daire hizmetinin fiyatları her yıl artan talep ve enflasyon oranına göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyat politikası olarak çevremizde bulunan diğer apart otellerin sunmuş oldukları fiyatlardan ziyade, öğrencilerin ve velilerin ödeme gücü öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda kaliteli ve geniş apart imkanları sunup, optimum fiyat politikası oluşturmak en önemli hedefimizdir. 2021 yılı için oluşacak olan kız öğrenci apart fiyatlar için de, iletişim numaraları üzerinden bizi arayıp, hangi odayı seçeceğinize göre fiyat alabilirsiniz.

Tek kişilik, 2-3-4 kişilik oda fiyatları birbirinden farklıdır. Bu fark tamamen sunulan konfordan ibarettir. Odalarda kişi sayısının artması herhangi bir imkanın azalması ya da artmasını göstermemektedir. Her odada özel mutfak, banyo ve tuvalet bulunmakla birlikte; yatak, gardırop, çalışma masası, berjer, LCD TV vb. temel ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır.

ILGAZ PART kız öğrenci apart oteli olarak 1990 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Hatta Eskişehir’de bu alanda ilk hizmet veren apartlar arasında yer almaktayız. Alanında uzman, profesyonel ve pedagojik eğitimini almış personelimizle birlikte sizlere aile ortamı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllar sonra ziyaretimize gelen ve bizleri hatırlayan öğrencilerimiz, en büyük mutluluk kaynağımızdır. Aklınıza takılan tüm sorularda, bizimle iletişime geçebilir ya da ziyaretimize gelebilirsiniz.

RELATED BLOGS

Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Öğrenci Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskişehir öğrenciler şehri olması ile birlikte, apartları ve yurtları ile de ünlüdür diyebiliriz. Zira Eskişehir merkeze geldiğiniz zaman hemen hemen her yerde.

özel yurt ve devlet yurdu farkı
KYK Devlet Yurdu ve Özel Öğrenci Yurdu Arasındaki.

Devlet yurdu ve özel yurtlar arasında başta fiyat ve konfor olarak büyük farklılık mevcut. Yurt seçiminde, devlet yurtları fiyat olarak büyük bir.

LEAVE A REPLY