Eskişehir Kız Öğrenci Apart Fiyatları 2022

Öğrenciler şehri olan Eskişehir’de Temmuz ayı ile Eylül ortasına doğru öğrenci apartlarında hareketlilik başlar. Bu hareketliğin en büyük nedeni yeni kayıtların başlaması ya da mevcut bulunduğu apartı değiştirip, farklı daha iyi şartlar sunan bir aparta geçmek isteyen öğrencilerdir. Tabi bu durumda, öğrenci apart fiyatları sunulan imkanlar ve şehir merkezine ya da üniversiteye yakınlığa göre değişiklik göstermektedir. Eskişehir’de kız öğrenci apart fiyatları ile erken öğrenci apart fiyatları arasında talebe göre değişen bir fiyat farklılığı mevcuttur.

Hem ailelerin isteği doğrultusunda, hem de öğrenci seçimi doğrultusunda, kız öğrenciler tarafından apart ve yurtlara olan talep daha fazladır. Bu da erkek öğrencilere göre Eskişehir kız öğrenci apart fiyatları arasında 100-200 TL gibi bir farklılığın oluşmasına neden olmaktadır. Ilgaz park; Eskişehir kız apart ve öğrenci yurdu olarak bu fiyat farklılıklarının en az yaşandığı apart otel olduğumuzu belirtmeyiz. Bunun en büyük nedeni var olan 110 kişilik kapasitemizden kaynaklanmaktadır.

Kapasite rakamlarının düşmesi, yurtların şehir merkezine yakınlaşması, imkanların artması ya da ekstra faaliyetleri öğrenci apart fiyatları arasında artış ya da azalış yaşanmasını sağlayacaktır. Bu durumda şehir merkezine ya da üniversiteye biraz uzak olup, geniş imkanlar sunan ve üst düzey kaliteye sahip bir apart otelde, daha uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Kız Öğrenci Apart Fiyatları

KYK yurdu yani devlet yurdu ile özel yurtlar arasında fiyat açısından büyük farklılıklar mevcuttur. Bu farklılıkların en büyük nedeni sunulan konfor ve imkanlardan kaynaklanır. Apart oteller Eskişehir’de öğrenci yurdu olma görevini üstlenmektedir. Sizlere sunulan Tek kişilik, 2 kişilik ya da 3-4 kişilik apart daireler, fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Üniversiteye ya da şehir merkezine yakınlık, 2. önemli olan etkenlerden birisidir. 

Ilgaz Park kız apart ve öğrenci yurdu olarak sunmuş olduğumuz apart daire hizmetinin fiyatları her yıl artan talep ve enflasyon oranına göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyat politikası olarak çevremizde bulunan diğer apart otellerin sunmuş oldukları fiyatlardan ziyade, öğrencilerin ve velilerin ödeme gücü öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda kaliteli ve geniş apart imkanları sunup, optimum fiyat politikası oluşturmak en önemli hedefimizdir. 2021 yılı için oluşacak olan kız öğrenci apart fiyatlar için de, iletişim numaraları üzerinden bizi arayıp, hangi odayı seçeceğinize göre fiyat alabilirsiniz.

Tek kişilik, 2-3-4 kişilik oda fiyatları birbirinden farklıdır. Bu fark tamamen sunulan konfordan ibarettir. Odalarda kişi sayısının artması herhangi bir imkanın azalması ya da artmasını göstermemektedir. Her odada özel mutfak, banyo ve tuvalet bulunmakla birlikte; yatak, gardırop, çalışma masası, berjer, LCD TV vb. temel ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır.

ILGAZ PART kız öğrenci apart oteli olarak 1990 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Hatta Eskişehir’de bu alanda ilk hizmet veren apartlar arasında yer almaktayız. Alanında uzman, profesyonel ve pedagojik eğitimini almış personelimizle birlikte sizlere aile ortamı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllar sonra ziyaretimize gelen ve bizleri hatırlayan öğrencilerimiz, en büyük mutluluk kaynağımızdır. Aklınıza takılan tüm sorularda, bizimle iletişime geçebilir ya da ziyaretimize gelebilirsiniz.

RELATED BLOGS

Yeni Başlayanlar İçin Eskişehir
Öğrencilerin Eskişehir Hakkında Mutlaka Bilmesi Gerekenler

Eskişehir’de üniversiteyi kazandıysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizler için bir rehber hazırladık. Evet kendinizi oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Zira Eskişehir, WRI ROSS.

Eskişehir Anadolu Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Anadolu Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesinin bir bölümünü kazanıp, kayıt yaptırdıktan sonra, konaklama için kendinize bir yurt ayarlamanız gerekiyor. Bu noktada karşınıza yüzlerce apart ve.

LEAVE A REPLY