Eskişehir Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik üniversitesi en yüksek öğrenci kapasitesine sahip üniversitelerdir. Üniversite seçim sonuçları açıklanan bir çok öğrenci temmuz ile ağustos aylarında gelip, üniversite kayıtlarını yaptırarak, öğrenci yurdu araştırmaya başlar. Eskişehir kız öğrenci yurtları ise, erkek öğrencilere göre daha çok talep görmektedir. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarının sunulmuş olduğu öğrenci yurtları, aynı zamanda Eskişehir için önemli bir sektör haline gelmiştir.

Eskişehir Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Kız Öğrenci Yurtları

Ilgaz Park kız apart ve öğrenci yurdu olarak öğrencilere bu alanda hizmet veren Eskişehir’in ilk apart otellerinden birisiyiz. Eskişehir kız öğrenci yurdu araştırması yapan veli ve öğrenciler bu seçimi yaparken, bir takım unsurlara dikkat etmelidirler. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu sağlanan imkanlar ve yurtların taahhüt etmiş olduğu imkanlara sadık kalmasıdır.

Kız Öğrenci Yurtları

Sizlere bu listede farklı farklı öğrenci yurtlarının adını paylaşmaktan ziyade, Ilgaz Park kız apartı seçiminde dikkat etmeniz gerekenlere odaklanacağız. Eskişehir’de öğrenci apartı olarak hizmet veren bir çok öğrenci mevcut. Evet isim olarak işletme olarak gözükmelerine rağmen, aslında bir çok apart öğrenci için bir nevi aile rolünü üstlenmektedir. Tabi bunun yanında olumsuz bir şekilde öğrencileri müşteri olarak gören apart işletmeleri de mevcut.

Apart seçimi yaparken özellikle sizlere sunmuş oldukları imkanları incelemelisiniz. Bir apart dairenin içinde mutfak, banyo ve tuvalet olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zira ortak kullanıma sunulan bu tarz alanlarda sıra bekleme, hijyen sorunu vb. problemler yaşamanız mümkün.

Apart odalarda yatak, gardırop, TV, çalışma masası, berjer vb. gibi malzemelerin bulunmasının yanı sıra, ekstra olarak bulunacak olan oda eşyaları sizler için bir avantaj olacaktır. Eskişehir’in yağışlı bir havaya sahip olduğunu unutmayınız. Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu odanızda geçireceğiniz için, odanın büyük olması iyi bir ruh haline sahip olmanızı ve bulunduğunuz alandan keyif almanızı sağlayacaktır.

Sağlanan imkanlar dışında kız öğrenci apart fiyatları ikincil olarak dikkat etmeniz gereken konudur. Apart fiyatları üniversiteye ya da şehre yakınlık, sunulan imkanlar ve oda eşyalarının yeni olmasına göre değişiklik gösterir. Bu aşamada dikkkat etmeniz gereken en önemli konu, okula yakınlıktan ziyade sizin ihtiyaçlarınız olmalıdır. Örneğin; ders yoğunluğunuza göre okula haftada 4 kere gidip gelmeniz gerekebilir. Bu doğrultuda okula yakın bir apart seçmekten ziyade, daha huzurlu ve ses seviyesinin daha düşük olduğu, nezih alanları seçmeniz sizin avantajınıza olabilir.

Ilgaz Park kız apart ve öğrenci yurdu olarak 1990 yılından beri apart otel işletmeciliği yapmaktayız. Alanında uzman, profesyonel ve pedagojik eğitim almış olan kadromuz ile, sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Yıllar sonra ziyaretimize gelen öğrencilerimiz, en büyük başarı ve mutluluk kaynağımızdır.

RELATED BLOGS

Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de üniversite kazanmış ve kayıt sonrasında yurt aramaya başlamış bir kız öğrenciyseniz, öncelikle apart seçiminden lokasyon sizin için oldukça önemli olacaktır. Bulunduğunuz.

Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Öğrenci Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskişehir öğrenciler şehri olması ile birlikte, apartları ve yurtları ile de ünlüdür diyebiliriz. Zira Eskişehir merkeze geldiğiniz zaman hemen hemen her yerde.

LEAVE A REPLY