Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de üniversite kazanmış ve kayıt sonrasında yurt aramaya başlamış bir kız öğrenciyseniz, öncelikle apart seçiminden lokasyon sizin için oldukça önemli olacaktır. Bulunduğunuz üniversiteye yakın olması ya da şehir merkezine yakın olması sizin için önemli bir tercih. Ancak üniverstiye yakınlık ya da şehir merkezine olan yakınlık, sizin için avantajlı olabileceği gibi dezavantajlı bir durumda olabilir. Örneğin; Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yakın kız öğrenci yurtlarına bakıyorsanız, karşınıza onlarca seçenek çıkacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Haftanın 4 ya da 5 günü okulda derse gidecek olan bir öğrencinin zamanın genellikle apart içerisinde ya da şehir merkezinde geçecektir. Bu durumda, bir apartın okula yakınlığından ziyade, ulaşım noktalarına yakın olması önemlidir. Sonuçta akşam saatlerinde eve dönüş yolunuzun sizin için daha kolay olması, kendinizi daha fazla güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Tüm gününüzü okulda geçirmediğiniz için şehir merkezine yakın olmak sizin için daha önemli olabilir.

Ilgazpark kız apart ve öğrenci yurdu olarak 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu noktada yıllardan beri öğrencilerimizin tercihi, ulaşım noktalarına ve şehir merkezine yakın olmaktan yana olmuştur. Zamanınızın bir çoğunu kültürel etkinliklerde geçirmek, tiyatro, kurs vb. faaliyetlere katılmak istiyorsanız, ulaşım güzergahlarına yakın noktalarda yurt yeri seçebilirsiniz. Bu doğrultuda, Osmangazi Üniversitesinde okuyacak olan kız öğrenciler için, hem Ilgaz Apart hem de çevresinde bulunan apartlar iyi bir tercih olabilir.

RELATED BLOGS

Eskişehir Kız Öğrenci Apart Fiyatları
Eskişehir Kız Öğrenci Apart Fiyatları 2021

Öğrenciler şehri olan Eskişehir’de Temmuz ayı ile Eylül ortasına doğru öğrenci apartlarında hareketlilik başlar. Bu hareketliğin en büyük nedeni yeni kayıtların başlaması.

Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Öğrenci Apart Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskişehir öğrenciler şehri olması ile birlikte, apartları ve yurtları ile de ünlüdür diyebiliriz. Zira Eskişehir merkeze geldiğiniz zaman hemen hemen her yerde.

LEAVE A REPLY

Otel konaklamalarınız için Ilgaz Hotels'i tercih edebilirsiniz.