Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de üniversite kazanmış ve kayıt sonrasında yurt aramaya başlamış bir kız öğrenciyseniz, öncelikle apart seçiminden lokasyon sizin için oldukça önemli olacaktır. Bulunduğunuz üniversiteye yakın olması ya da şehir merkezine yakın olması sizin için önemli bir tercih. Ancak üniverstiye yakınlık ya da şehir merkezine olan yakınlık, sizin için avantajlı olabileceği gibi dezavantajlı bir durumda olabilir. Örneğin; Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yakın kız öğrenci yurtlarına bakıyorsanız, karşınıza onlarca seçenek çıkacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Osmangazi Üniversitesine Yakın Kız Öğrenci Yurtları

Haftanın 4 ya da 5 günü okulda derse gidecek olan bir öğrencinin zamanın genellikle apart içerisinde ya da şehir merkezinde geçecektir. Bu durumda, bir apartın okula yakınlığından ziyade, ulaşım noktalarına yakın olması önemlidir. Sonuçta akşam saatlerinde eve dönüş yolunuzun sizin için daha kolay olması, kendinizi daha fazla güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Tüm gününüzü okulda geçirmediğiniz için şehir merkezine yakın olmak sizin için daha önemli olabilir.

Ilgazpark kız apart ve öğrenci yurdu olarak 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu noktada yıllardan beri öğrencilerimizin tercihi, ulaşım noktalarına ve şehir merkezine yakın olmaktan yana olmuştur. Zamanınızın bir çoğunu kültürel etkinliklerde geçirmek, tiyatro, kurs vb. faaliyetlere katılmak istiyorsanız, ulaşım güzergahlarına yakın noktalarda yurt yeri seçebilirsiniz. Bu doğrultuda, Osmangazi Üniversitesinde okuyacak olan kız öğrenciler için, hem Ilgaz Apart hem de çevresinde bulunan apartlar iyi bir tercih olabilir.

RELATED BLOGS

Eskişehir Kız Öğrenci Yurtları
Eskişehir Kız Öğrenci Yurtları

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik üniversitesi en yüksek öğrenci kapasitesine sahip üniversitelerdir. Üniversite seçim sonuçları açıklanan bir çok öğrenci.

Yeni Başlayanlar İçin Eskişehir
Öğrencilerin Eskişehir Hakkında Mutlaka Bilmesi Gerekenler

Eskişehir’de üniversiteyi kazandıysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, sizler için bir rehber hazırladık. Evet kendinizi oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Zira Eskişehir, WRI ROSS.

LEAVE A REPLY